קניית נכסים בארה"ב – עשו זאת בחוכמה

כאשר עוסקים בתחום הנדל״ן, העבודה מגיעה עם הרבה סימני שאלה מצד הלקוחות. הרי בסופו של דבר הם צריכים להשקיע סכומים לא קטנים במניות ועסקים במרחק אלפי קילומטרים. בראש ובראשונה על מנת להבין את שוק הנדל״ן בארצות הברית צריך לפעול בצורה מחושבת. אנשים רבים חושבים שאם הם ירוצו ויקנו נכסים בכמויות – הם רק ירוויחו מזה, מחשה שאיננה נכונה כלל
אז אתם בטח שואלים את עצמכם איך עושים את זה נכון? קודם כל אל תתפתו ואל תלכו שולל אחרי הבטחות. קחו בעירבון מוגבל כל הצעה שאתם מקבלים, ותבדקו לעומק כל המלצה כזאת או אחרת. אחת הסיבות המרכזיות שבגללה נופלים משקיעים רבים היא שהם לא בדקו את הנכס. אתם אמורים לדעת אם לנכס כזה או אחר יש פוטנציאל באמצעות בדיקה בעיניים או באמצעות תיאור של הנכס והאזור שבו הוא נמצא.

אחת במדינות בהם הכי מומלץ להשקיע בארצות הברית היא אינדיאנה – הסיבה המרכזית לכך היא היכולת להבין את ההשקעה באמת ובתמים. ברוב המקומות בעולם ינסו לסנוור אתכם במילים ותיאורים מנופחים, במדינה כמו אינדיאנה תקבלו תיאור פשוט ואמיתי של הנכס שלכם.

יתרון נוסף אשר קיים בנכסים בארצות הברית, הוא שרובם המוחלט כבר משופץ או מתוחזק ולכן לרוב גם מבנים ישנים ייראו טוב. בארצות הברית ישנם חברות תחזוקה ואחזקה אשר אחראיות על כל נכס  – כך שאתם יכולים לישון בשקט ולהיות בטוחים שהנכס ישאר מתוחזק. ולכן עליכם להיות בטוחים שמאחורי הנכס שאתם קונים, עומדת חברת אחזקה איכותית ואמינה מספיק על מנת להיות רגועים.

ואיך אפשר בלי מס? הרי כמו בישראל, גם בארצות הברית נושא המיסים הינו קריטי ומשמעותי. ולכן חשוב מאוד שתבדקו את הנושא הזה בין שלל הנושאים אותם עליכם לבדוק. אל תפספסו שום פרט, כך תהיו בטוחים שאתם מקבלים את ההחלטה הנכונה, ומבחינה כלכלית שתהיה גם הטובה ביותר.

אז אין לכם מה לחכות, תחברו אל איש מקצוע בתחום הנדל״ן ותתחילו לחפש את ההשקעה הטובה ביותר בארצות הברית שהיא המדינה הטובה ביותר לעסקאות נדל״ן בעולם נכון להיום.

התגובות סגורות