השקעה בבורסה לניירות ערך

מי שיש לו כסף ולא מרוצה מהצעות להשקעה מקומיות יכול לחשוה על השקעה בחוץ לארץ כמו לדוגמה נדל"ן בארה"ב שהוא מאוד פופולרי בשנים האחרונות. מזמן כבר אין מגבלות לגבי הסכומים שמותר להעביר לחו"ל. לכן, כול מי שמעוניין לרכוש נכס או ניירות ערך זרות או להשקיע בכל אפיק שהוא חושב שכדאי, יכול לעשות את זה ללא שום בעיה. בזמן אחרון, שוק הנדל"ן אמריקאי מושך שוב את תשומת לב של המשקיעים פוטנציאליים מכל העולם.
אחרי מפולת ממושכת של מחירי הבתים, אחרי שמיליוני אנשים נשארו ללא דירות שקנו בעזרת משכנתא ולא עמדו בהחזרי תשלומים כי איבדו את המקום עבודה, שוק הנדל"ן אמריקאי מציעה אין סוף הזדמנויות לשקעה, מתאימות לכל כיס. מחירי הבתים ירדו מתחילת המיתון שהתחיל ב-2008 בעשרות אחוזים, אפילו 60%, ולכן, אפשר למצוא נכסים שעכשיו בבעלות של בנקים או קונסי נכסים במחירים נמוכים במיוחד, שכאן בארץ רק אפשר לחלום עליהם.
באינטרנט אפשר למצוא אלפי הצעות אטרקטיביות של בתים למכירה והסברים שלמים לגבי מיקום, תהליך רכישה, תשואה שנתית, מיסוי. ובנוסף, בארץ קיימות חברות רבות של יעוץ בנושא השקעת נדל"ן בארצות הברית, שיכולות ללווה את המשקיע עד סוף התהליך, תמורת עמלה עוגנת.

התגובות סגורות