נדל"ן יציב הוא אלמנט של כלכלה חזקה

שוק הנדל"ן בארצות הברית היה מאז ומעולם נכס צאן ברז, אמריקאים רבים איבדו את הונם ואת הנכסים שלהם במשברים הכלכלים הגדולים שפקדו את העולם בכלל ואת ארצות הברית בפרט. אך ישנם טענות אשר מתנגדות לקביעה שענף הנדל"ן ספג פגיעה במהלך אותם משברים אלה רק צמח בזכותם. אך מה שבטוח הוא שאנו עומדים לקראת עתיד טוב יותר בענף הנדל"ן בארצות הברית. אם אפשר להשוות את הנדל”ן להשקעה בארה”ב עם נדל”ן בגרמניה לדוגמה אמריקה מנצחת בגדול.

אם חשבתם שהשנה הקרובה תביא איתה האטה בתחום של הנדל"ן בארצות הברית – אנו נבשר לכם שאתם טועים. כל עוד התוכניות יתקדמו בקצב החזוי, שנת 2013 תהיה טובה הן לכלכלה בארצות הברית והן לתחום הנדל"ן – כך שאפילו השקעה במניות שונות עשויה להביא לרווחים יפים.

לשוק הנדל"ן בארצות הברית יש מרכיב חשוב בכלכלת המדינה, כאשר מאז שנת 2009 ענף הנדל"ן נמצא בעלייה איטית אך חשוב יותר יציבה – ולכן אנו חוזים המשך התפתחות של הענף גם במהלך שנת 2013. אם אתם מצפים לראות זינוק או קריסה של המחירים אתם טועים. מדובר פה התהליך שייקח זמן, אך הוא נעשה בהדרגה ובאיטיות על מנת להרוויח את כל היתרונות שנמצאים בתהליך הזה. הצפי בשורה התחתונה מדבר על עלייה תמידית שתשמור על קצב איטי, מאוזן ויציב שיחזק את הכלכלה האמריקאית ואת הנדל"ן האמריקאי.

אחת השאלות המרכזיות היא – במדינה גדולה כמו ארצות הברית, איך נבחרת את הנכס הנכון? חשוב מאוד שתבצעו סקר שוק ותבדקו היכן הכי משתלם לקנות נכסים בארצות הברית. לרוב המקומות משתנים או מחליפים בניהם מיקומים ולכן מידיי פעם ערכו בדיקות נוספות על מנת לוודא של חלו שינויים – בשורה התחתונה ברוב המקומות בארצות הברית הנכסים יגדילו את ההשקעה בהם, אך לדוגמא מקום כמו צפון קליפורניה הוא אחד המומלצים להשקעה נכון להיום.

בשורה התחתונה כדאי מאוד שתיקחו איש מקצוע מקומי, על מנת שיביא לכם את הנקודות החשובות. ובשורה התחתונה תבצעו את ההחלטה הנכונה ביותר והטובה ביותר עבורכם ועבור הכסף שלכם.

התגובות סגורות