השקעת אופציות בינאריות איטריידר

אנשים רבים מתעניינים בשוק ההון אבל עדיין נרתעים מפעילות ממשית בו בשל המורכבות הרבה שלו. על מנת לפעול כסוחרים בשוק ההון יש צורך בידע רב, בהבנה עמוקה של מושגים וכמו כן יש צורך להקדיש זמן רב לפעילות עצמה. זאת, כמובן כאשר היא מבוצעת על ידי המשקיעים בכוחות עצמם ולא באמצעות חברה חיצונית אשר מבצעת עבורם את ההשקעות. שימוש בחברה חיצונית או בברוקרים פרטיים הוא כמובן אופציה ראויה, אבל יש לקחת בחשבון כי אלו גובים בדרך כלל דמי ניהול לא נמוכים, דבר שעלול להפוך רווחים עתידיים לקטנים למדי או לגרום להפסדים במקרה שהם פעולים לא על בסיס הצלחה אלא על בסיס עמלות.

האם השקעת אופציות בינאריות כדאית?

אז מה עושים? אחת האפשרויות שעומדות בפני משקיעים שמעוניינים לפעול בכוחות עצמם בשוק ההון היא להשקיע באמצעות אופציות בינאריות. זהו כלי השקעה פשוט וקל להבנה וכדי להשתמש בו אין צורך בידע רב. כל אחד יכול להבין כיצד לעשות זאת תוך דקות אחדות בלבד.
בניגוד למסחר במניות או מסחר באופציות רגילות, המסחר באופציות בינאריות אינו לוקח זמן רב וניתן לקבל פידבק על ההצלחה שלו תוך זמן קצר. הסיבה לכך היא שכאשר המשקיע עומד לבצע את ההשקעה שלו הוא צריך לבחור בין 2 אפשרויות בלבד. בכל רגע נתון יכול המשקיע לרכוש אופציה מסוג call או אופציה מסוג put והוא מבצע את הרכישה בהתאם לכיוון שהוא סבור שבו תנוע האופציה בין זמן הרכישה לבין זמן הפקיעה.

רכישת אופציות בינאריות

בקיצור, אין יותר מדי מה להתלבט. פשוט בוחרים את אחד הכיוונים ומבצעים את ההשקעה. מכיוון שבדרך כלל מדובר באופציות שפוקעות תוך זמן קצר לא צריך לחכות יותר מדי כדי לדעת אם ההשקעה צלחה או לא. בישראל האתר המוביל את התחום הוא אתר איטריידר. אתר זה פעיל כבר מספר שנים ועשרות אלפי ישראלים כבר ביצעו בו השקעות. האתר מציע ממשק קל, נוח וידידותי שמאפשר לכל אחד להתחיל לסחור באופציות בינאריות תוך זמן קצר. אתם מוזמנים לבקר באתר ולמצוא בו הסברים נוספים על שיטת המסחר באופציות בינאריות.

איטריידר – הבית של אופציות בינאריות

מחפשים איפה להשקיע באופציות בינאריות? באתר איטריידר יש עשרות אפשרויות שונות להשקעה באופציות בינאריות מכל הסוגים – ובהחלט שווה לכם להכיר אותו. זהו אחד האתרים המובילים בארץ בכל מה שקשור להשקעות מהבית בשוק ההון ורבבות ישראלים כבר התנסו בו במהלך השנים האחרונות.
אז מה אפשר לקנות בו? אופציות בינאריות על מניות של חברות מובילות מהבורסה בישראל כמו למשל חברת טבע, חברת ישראמקו, רציו, הפועלים, בזק ועוד. כמו כן ניתן לרכוש בו אופציות בינאריות על מניות של חברות מובילות בחו"ל כמו אפל ואחרות. אפשרויות נוספות הן השקעה באופציות בינאריות על מדדים של בורסות מובילות מהארץ ומהעולם. השקעה באופציות בינאריות על סחורות כמו נפט וזהב. וכמו כן ניתן להשקיע במקבילה של באיטריידר לעולם הפורקס, השקעה על אופציות בינאריות של שערי מטבע, או ליתר דיוק היחסים בין שערי מטבע שונים.
ההשקעה באיטריידר מאפשרת לייצר תשואות גבוהות תוך זמן קצר. בכל מקרה שבו המשקיע מבצע השקעה מוצלחת הוא מקבל שבעים אחוז תשואה על ההשקעה המקורית שלו. אם לדוגמה הוא השקיע אלף שקלים הוא מרוויח 700 שקלים. במקרה של השקעה לא מוצלחת הוא מקבל החזר של 15%.

איטריידר – השקעה בסיכון גבוה שמשתלמת

חשוב לדעת, מדובר בהשקעה בסיכון גבוה שלא מתאימה לכל אחד. אם אתם מחפשים השקעות סולידיות ויציבות, עדיף לכם למצוא אותן בתחום אחר. אם לעומת זאת אתם מבקשים לייצר לעצמכם תשואות גבוהות בזמן קצר, הדרך היחידה לעשות את זה היא לסחור במקומות בהם יש סיכון גבוה. צידו השני של הסיכון הוא הסיכוי לרווח. אלפי משקיעים שפעלו באיטריידר בשנים האחרונות כבר הצליחו לייצר רווחים גבוהים, ומדי יום נרשמות באתר עסקאות שבהן מרוויחים המשקיעים אלפי שקלים בעסקה.
אם זה נשמע לכם מעניין, אתם מוזמנים להיכנס לאתר עצמו ובו תוכלו למצוא מידע רב והסברים על הדרך בה מתבצע בפועל מסחר אופציות בינאריות (בחלק מהמקומות נהוג לקרוא לאופציות הללו גם בשם אופציות דיגיטליות"). באתר עצמו, ע"מ לסחור יש צורך בפתיחת חשבון, הדבר לוקח דקות אחדות, ובהפקדה של סכום כסף קטן שיאפשר לכם להתחיל לקנות אופציות בינאריות. שיהיה בהצלחה!

התגובות סגורות