עולם סחר החליפין

העולם בו אנו חיים הוא עולם אשר סובב סביב החליפין של סחורות וכסף, המסחר במט"ח הוא תחום שאף פעם לא יפסיק, לפחות בשנים הקרובות. כל יום אתה רואה אנשים חדשים נכנסים ענף זה של מסחר במט"ח בתקווה לקבל חתיכה מהרווחים שנעשו במסחר במטבעות.
רוב האנשים שנכנסים לתעשייה הזאת מושפעים מהפרסום המאסיבי וחושבים שקל מאוד לעשות קצת רווחים, כאשר זה לא המקרה ורחוק מאד מהמציאות. להיות סוחר ללא ידע מוקדם והכנה היא אחת ההחלטות הגרועות שאדם יכול לקבל.
כשנכנסים למסחר במט"ח יש הרבה מידע שיש ללמוד לפני שאתם יכולים להיות מוכנים להתחיל לסחור. יש כל כך הרבה מידע על "איך לסחור נכון" וזה יכול להיות מאד מבלבל עבור אדם שרק נכנס לתחום.
חלק מהסוחרים יגידו לך שזה קל מאוד קל לעשות קצת כסף במסחר במט"ח בעוד שאחרים יגידו לך שאין מקום לסוחר מתחיל וקטן. לכן, כאשר בתחילת הדרך מה שאתה צריך להאמין ? האם יש סיכוי שתוכל לעשות קצת כסף גם כן? ואם כן איך אתה הולך על מסחר בהצלחה? ובכן האמת היא שזה באמת לא מקום בשביל מתחיל לעשות כסף , ישנה עקומת למידה ובהחלט לא תוכל להתעשר בין לילה, ורוב הסיכויים שתפסיד. ואחרי שאמרנו את זה, זה מובן מאליו שאנשים יכולים להתחיל להרוויח, וזה תלוי כמה מהר הם לומדים, והאם יעשו את ההחלטות הנכונות בהתחשב במצב השוק.
אם אתה מוכן להצליח בגדול במסחר הפורקס, אתה צריך להשיג כמה שיותר ידע שאתה יכול לגבי מסח וקבלת החלטות נכונות בשוק. הסיבות למה מתחילים רבים נכשלים הם בגלל שהם קופצים ומתחילים לסחור בתקווה לרווחים מהירים בלי להתחשב בניסיבות. זה בגלל הרבה מיס-אינפורמציה שהם מקבלים באינטרנט.
אתה תמצא הרבה אנשים שרוצים להתחיל לסחור בפורקס, ומשתמשים באפליקציות למסחר אוטומטי אחרי שהם קראו מדריך או שניים, זה בדרך כלל לא עובד להם. מה לעשות, אם זה היה כל כך טוב, זה לא היה אמיתי. מסחר בפורקס דורש מאמץ והבנה של השוק. תפתח חשבון דמו, תתנסה קצת, תקרא מה מומחים ואנליסטים אומרים. אל תוותר לעצמך ואל תכנע לבינוניות! בהצלחה!

התגובות סגורות