מדריך להשקעה באופציה בינארית

השקעה באופציות בינאריות נעשית באמצעות פתיחת חשבון השקעה באתרים המתמחים בתחום זה. מי יכול לפתוח חשבון? כל תושב ישראל מעל גיל 18, שיש לו כרטיס אשראי. לאחר פתיחת החשבון והפקדת סכום כסף ראשוני, אפשר להתחיל להשקיע.

האם צריך ידע וניסיון?

לא! השקעה באופציות בינאריות, בניגוד לתחומים אחרים בשוק ההון, מתאימה לכל אחד. גם אם אתם לא מכורים לחדשות כלכלה, גם אם לא לקחת קורסים להכרת שוק ההון, ואפילו אם אתם לא מבינים בכלכלה – אתם עדיין יכולים לנסות ולהרוויח כסף באמצעות השקעה באופציות בינאריות.

איך משקיעים?

השקעה באופציות בינאריות נעשית כך: כשאתם נכנסים לאתר, אתם רואים מבחר של נכסים שונים – שערי מטבע, מניות, מדדים, סחורות ועוד. לכל אחד מהנכסים האלה יש שער – ומועד שבו פוקעת האופציה לרכישתו. המשקיע צריך להחליט אם בזמן הפקיעה השער יהיה גבוה או נמוך יותר מאשר בזמן הרכישה. חושבים שהוא יהיה יותר גבוה? קנו אופציית קול. חושבים שהוא יהיה יותר נמוך? קנו אופציית פוט.

כמה מרוויחים?

התשואה על ההשקעה שלכם תנוע בדרך כלל סביב שבעים אחוזים, בהתאם למסלול ההשקעה שבו בחרתם (לצד המסלול הרגיל יש גם כמה מסלולים למשקיעים מתקדמים יותר). כלומר – אם תבחרו להשקיע 1000 שקל ובחרתם באופציה הנכונה, תרוויחו כ-700 שקלים.

מתי אפשר להשקיע?

השקעה באופציות בינאריות ניתןר לבצע מתי שרוצים. בכל רגע נתון תמצאו שפע של נכסים להשקעה, בהתאם למסחר שנערך באותה השעה בשוקי ההון בארץ ובעולם.

למי זה מתאים?

אם אתם רוצים לבנות תיק השקעות סולידי ללא סיכון – השקעה באופציות בינאריות היא כנראה לא בשבילכם. אם אתם מחפשים דרך לנסות להרוויח כסף מהר, בקלות, במסחר מלא אקשן – שיש לו תוצאות מיידיות – זה המקום בשבילכם.

האם זו השקעה מסוכנת?

כן, השקעה באופציות בינאריות היא השקעה בסיכון גבוה, שדרוש כדי לאפשר תשואות גבוהות. עם זאת, בניגוד לאפיקי מסחר אחרים, אפשר לסכן סכומים נמוכים מאוד – אפילו מאות שקלים בלבד.