איטריידר – etrader

איטריידר - etraderאיטריידר היא החברה הגדולה והמובילה בתחום האופציות הבינאריות בישראל. המסחר אצלנו בטוח, מהיר ופשוט ומאפשר תשואות גדולות על מאות נכסי בסיס. איטריידר הוקמה ב-2007 והיוותה פריצת דרך בתחום המסחר, כאשר הציגה לראשונה אפשרויות מסחר באופציות בינאריות עבור לקוחות פרטיים. איטריידר ממשיכה להתפתח כל הזמן ומציעה ללקוחותיה מבחר נגזרות פיננסיות המאפשרות להשקיע ולהרוויח ממגמות בשוק ההון.

סוגי משחר של אופציות בינאריות

אופציה+
אופציה+ היא זירת מסחר נפרדת, בה תוכל למכור בכל רגע לאופציה+ היא זירת מסחר נפרדת, בה תוכל למכור בכל רגע ל-etrader אופציות שרכשת בה, בין אם הן בתוך או מחוץ לכסף, בלי להמתין לפקיעה המקורית. לאחר רכישת אופציה תוכל לבקש בכל שלב בו האופציה עדיין נסחרת (עד שלב “ממתין לפקיעה”) מחיר בו etrader תהיה מוכנה לקנות ממך את האופציות שרכשת. לאחר לחיצה על “קבל מחיר” יוצג בפניך המחיר שבו etrader תהיה מוכנה לקנות ממך את האופציה. המחיר יהיה בתוקף למשך 4 שניות, במהלכן תוכל ללחוץ על “בצע” למכירת האופציה. עם לחיצה על “בצע”, התמורה תועבר מיידית לחשבונך. לחלופין, תוכל לוותר על ההצעה ולקבל מחיר מעודכן בכל שלב בהמשך באמצעות לחיצה מחדש על “קבל מחיר”. לחלופין, תוכל להמתין למועד הפקיעה המקורי. מועדי הפקיעה בזירת מסחר זו ואופן חישוב שערי הפקיעה של האופציות עשויים להיות שונים מאלו של אופציות המוצעות בזירת המסחר הרגילה של איטריידר.

בינארי 0-100
בינארי 0-100 היא זירת מסחר חדשנית שפותחה על ידי איטריידר עבור סוחרים מהירי החלטות שמוכנים לריגושים.
מסחר בבינארי 0-100 יכול להניב רוווחים אדירים, העשויים להגיע לפי 10 מההשקעה שלך, ואף יותר! הדבר מתאפשר מכיוון שאתה יכול לסגור חוזים שברשותך במהלך חיי האופציה. בינארי 0-100 מציעה אופציות בינאריות עם תשואות משתנות. עליך לצפות האם שער של נכס מסוים יהיה גבוה יותר או לא (או: נמוך יותר או לא) משער האופציה בשעה מסוימת הנקראת זמן פקיעה. במהלך חיי האופציה תוכל למכור לנו חוזים שקנית, לקנות מחדש חוזים שמכרת ולפתוח חוזים נוספים. אנחנו נציע לך אופציה ואת האפשרות לקנות חוזים (אם אתה צופה שתנאי האופציה יתקיימו) או למכור חוזים (אם אתה צופה שתנאי האופציה לא יתקיימו). מחיר כל חוזה תמיד בין 0 ל-100, מספר החוזים תלוי בך. על כל חוזה תקבל החזר מירבי של 100 ₪ – מכיוון שאתה שולט במספר החוזים, אתה שולט ברווחים!

One Touch
אופציית One Touch היא אופציה בה המשקיע ירוויח את התשואה הקבועה מראש כאשר שער נכס הבסיס יגיע או יעבור את שער היעד שהוגדר מראש, ומספיקה רק נגיעה אחת לאורך כל חיי האופציה ולא רק במועד הפקיעה. במידה ושער השוק לא יגיע לשער היעד הקבוע בתנאי האופציה, תיסגר האופציה עם הפסד בגובה ההשקעה.

www.etrader.co.il