מרווחים שוקי הון

מרווחים שוקי הוןמרווחים שוקי הון הוא בית השקעות ותיק, עם ניסיון עשיר ותוצאות מוכחות בניהול השקעות.החברה התאגדה ב 1996 ועסקה בתחילת דרכה בניהול סיכונים פיננסיים. בשנת 1999 החלה לעסוק בתחום ניהול השקעות באמצעות חברות בנות. בשנת 2005 נמכרה חברת הבת- מרווחים ניהול תיקי השקעות בע”מ אשר ניהלה כחצי מיליארד לחברת גילאון הציבורית ושמה הוסב לספרינט.
בראש החברה עומד המייסד ומנכ”ל החברה רו”ח קובי אליסוף עם רקע עשיר בשוק וניסיון של שנים רבות בשוק ההון. בנוסף לחברה צוות איכותי של כלכלנים ויועצי השקעות בעלי ניסיון רב בתחום.

ניהול תיקי השקעות ליחידים ומוסדיים.
החברה עורכת סקירות מאקרו של השוק הישראלי והשווקים הבינלאומיים, אנליזה והערכות שווי לחברות ולסקטורים לפני שמתקבלת ההחלטה באיזה סקטור ואיזה חברה מתאימה להיות חלק מחברות הליבה בתיק ההשקעות של הלקוחות. מרווחים שוקי הון היא חברת בוטיק, אנחנו שמים את הדגש  על טיפול אישי דהינו בירור מעמיק של צרכי הלקוח והתאמת סגנון ההשקעה לגיל, לרמת הסיכון, לעושר האישי ולעוד פרמטרים נוספים.

קופת גמל בניהול אישי –IRA
ניהול קופת גמל אישית על ידי מנהל השקעות חיצוני תאשר ללקוח התאמה לצרכי הלקוח ושקיפות מלאה על הנכסים בקופת הגמל.

ניהול סיכונים במט”ח לחברות
לחברה ניסיון וידע עשיר בשווקי חו”ל שנצבר במהלך שנים רבות של עבודה קשה. לחברה ניסיון עשיר בשוק המט”ח והיא משמשת גם כמנהלת סיכונים וברוקר למספר חברות גדול במשק בעבודה מול חדרי עסקאות במערכת הבנקאית.

אתר אינטרנט: www.mirvahim.co.il