IBI בית השקעות

IBI בית השקעותמחברה קטנה שהוקמה בשנת 1971 על ידי שלושה שותפים ממשרד קטן ברחוב אלנבי, צמחנו והפכנו לבית השקעות מהמובילים בשוק ההון הישראלי. כיום אנו מנהלים כ – 24 מיליארד ₪ ומעסיקים מעל 240 עובדים.
מגוון השירותים שאנו מספקים: קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות, שירותי מסחר בבורסה בת”א ובבורסות העולם, שירותי מסחר עצמאי, ייעוץ במט”ח, בנקאות להשקעות, ניהול תוכניות הטבה בניירות ערך לעובדים (אופציות), חיתום והנפקות.
השירותים נתמכים על ידי מחלקת המחקר של אי.בי.אי. מהמובילות והמקצועית ביותר בשוק, המסקרת כ- 100 חברות במשק. המחלקה הכלכלית של הבית מסקרת את כלכלת ישראל ובוחנת הזדמנויות בשווקים הגלובליים. את בית ההשקעות מלווים לאורך כל שנות פעילותו מספר מרשים במיוחד של לקוחות ותיקים, מוסדיים ופרטיים הנאמנים לבית לאורך שנים.
עם לקוחות אי.בי.אי. נמנים גופים ציבוריים מוסדיים ופרטיים, עמותות, מלכ”רים, קרנות מחקר של אוניברסיטאות ובתי חולים, אשר כספיהם מנוהלים על ידי צוות מנהלי השקעות מקצועי ותיק ומיומן.
אנו פועלים בשיתוף פעולה ובליווי אישי המעמיד אותך הלקוח במרכז, תוך לימוד צרכיך ודרישותיך הספציפיים. אנו שמים לנו למטרה לשמור על ערך הכסף שלך ולהשיג תשואות עודפות על פני החלופות המובילות בשוק ההון.

אתר אינטרנט: www.ibi.co.il