מכללת שיא ברוקר

מכללת שיא ברוקרמכללה המתמחה בשוק ההון בכל העולם, למכללה צוות מרצים ואנליסטים מקצועיים, מהשורה הראשונה המתמחה בהכשרת תלמידים וסוחרים, ובהקניית ידע מכל הרמות לרמה הגבוהה ביותר למסחר בבורסות ארה”ב. המכללה בניהולה של לי אלבז, בוגרת B.A בכלכלה ומנהל עסקים עם התמחות בשיווק, ובעלת נסיון רב בתחום ההדרכה והמסחר בשוק ההון.
 
שיא ברוקר אף מקשרת את תלמידיה מול ברוקר אמריקאי מוביל בכל הנוגע לפתיחת חשבון אמת, ושירותי תמיכה נלווים בפלטפורמות המסחר. התוכנה ידידותית לסחור ופשוטה להפעלה.
התוכנה ניתנת להתקנה בעברית ובמגוון שפות נרחב. לתוכנה גרפים בזמן אמת, וכו…
המרצה הבכיר הוא מנהל ההדרכה מר’ יוסי בן שמואל, אחד המרצים והאנליסטים המובילים כיום בתחום, יוסי הוא בעל וותק של 10 שנים במסחר ובהדרכות במרכזי הכשרה, בתי השקעות וברוקרים ישירים.
 
שיא ברוקר מחוייבת לתלמידיה כבר במהלך הקורס לתרגל מסחר בזמן אמת, וזאת מתוך אמות כי הפרקטיקה צריכה להיות משולבת עם התיאוריה. במסגרת שיתוף פעולה עם ברוקראז’ המכללה תדאג לתלמידיה לתנאים מיוחדים בעמלות המסחר.
 
שיא ברוקר מודעת לחידושים והתקדמויות מקצועיות בשוק, ולכן היא תמיד שוקדת על עדכון מתמיד של תוכניות הלימוד, על מנת להעניק לבוגרים את המיומנות והכלים הנדרשים להצלחה.
 
שיא ברוקר מנהלת חדר מסחר אינטראקטיבי אשר דרכו ניתן לקבל המלצות ורעיונות מסחר ממיטב האנליסטים של החברה.
 
שיא ברוקר מאפשרת לתלמידיה אפשרות חזרה על הקורס במשך שנה שלמה ללא תשלום נוסף.
 
מחלקת ההדרכה שלנו מותאמת להכשרת סוחרים בכמה רמות:
סחורים מתחילים, אשר מעוניינים לסחור במקביל לעיסוק נוסף.
מנהלי תיקים ודילרים, אשר מעוניינים לשפר את מיומנותם ולרכוש כלים נוספים.
מתעניינים חסרי רקע אשר מעוניינים לסחור בכספם, במטרה לייצר הכנסה נוספת.
סוחרים מנוסים.

אתר אינטרנט: www.cbroker.co.il