מכללת בוטיק Vision Trade

מכללת בוטיק Vision TradeVision Trade הינה מכללת בוטיק המתמחה בהדרכה ובאימון אישי בתחום המסחר היומי בבורסות העולם. המכללה הוקמה ע"י ניסים אגמי, סוחר יומי מקצועי במניות ומהמרצים הוותיקים והמוערכים בתחום, אשר שימש כמרצה בכיר במכללות מובילות. החברה מורכבת ממדריכים מנוסים שהינם גם סוחרים מקצועיים בבורסות ארה"ב ומתנהלת באופן שונה מזה המורגל בענף, זו חברה עם מודעות שירותית גבוהה ביותר וקשרי לקוחות הדוקים.

לא בכדי לקוחותיה הבכירים של ויז'ן טרייד מלווים את החברה תקופה ארוכה. בויז'ן טרייד שמנו לנו למטרה להביא את המקצוע הנפלא הזה לכל אדם ולפתוח את האופציה של רווחים מהבית לכל בית בישראל ובעולם, וזאת מכיוון שאנו מאמינים שהמסחר היומי הינו המקצוע הטוב בעולם!

גם בימים של חוסר וודאות כלכלית ללא כיוון מוגדר וגם בימים של שגשוג, אנו, בעזרת המסחר היומי ושיטת הניתוח הטכני, מוצאים טריידים יומיים שאליהם אנו נכנסים ויוצאים כבר באותו היום.

כל האמור, בעמלות נמוכות ובסיכון מוגדר מראש ונמוך במיוחד!

תוכנית הכשרת הסוחרים של VISION TRADE הינה הדרך המועדפת לסוחרים מתחילים בשל שיטת הלימוד הייחודית והקבוצות הקטנות בהם מועברים השיעורים. כבר במהלך הקורס תוכל להתחיל לסחור ולייצר הכנסה שיטתית וקבועה בליווי סוחר מיומן אשר ילווה וידריך אותך בצעדיך הראשונים.

ב VISION TRADE תמצאו מקצועיות ללא פשרות, אימון פרטני ואישי עם דגש על אימון מנטאלי, לא עוד כיתות מלאות באנשים ברמות שונות, אלא התאמה של כל תלמיד לרמתו, ולימוד בכיתות קטנות המאובזרות בציוד החדיש ביותר .

אנו מאמינים בליווי גם לאחר הקורס, בעזרת חדרי מסחר אינטראקטיביים ומעשיים ("חדר הכושר" האישי שלנו לסוחרים), להפיכת הסוחר המתחיל למקצוען.

אתר אינטרנט: www.vision-trade.co.il

התגובות סגורות