ורדן בית השקעות

ורדן בית השקעות“ורדן בית השקעות”, מתמחה ועוסקת בניהול תיקי השקעות של לקוחות פרטיים, חברות ומוסדות. החברה שמה לעצמה מטרה יחידה; ניהול תיקי השקעות של לקוחות בדגש על יחס אישי, איכותי ושוטף ללא ניגודי עניינים ואינטרסים כאלו ואחרים השונים משל הלקוח.
ורדן בית השקעות בע”מ, בעלת רישיון לייעוץ וניהול תיקי השקעות, נוסדה בשנת 2003 ומנוהלת היום ע”י עו”ד רועי דנאל ומר פנחס בן אהרון, מנהל ההשקעות הראשי בורדן.
בג’ונגל הגלובלי, המהיר והמורכב עם אינסוף אפשרויות השקעה, יש חשיבות מכרעת לבחירה נכונה של אפיקי השקעה. ורדן תופרת לך הלקוח, חליפה אישית עם ראייה גלובלית המותאמת בדיוק לך ע”פ צרכיך ורצונותיך. השקעותיך מנוהלים על פי מודל ייחודי, ללא ניגודי אינטרסים כאשר אתה הלקוח מקבל יחס אישי וליווי שוטף השם אותך במרכז העשייה. רק מה שטוב עבורך ייכנס לתיק השקעותיך. ללא קרנות נאמנות, ללא חיתום.
ורדן מנהלת את כספי הלקוחות בחשבונותיהם בבנקים, כך שכספך ממשיך לשבת בחשבון הבנק ואתה נהנה משני העולמות: כספך נהנה מביטחון וגב איתן של בנק ביחד עם צוות השקעות מוכח ומנוסה המנהל אותו עבורך.
ורדן בית השקעות מקשרת בין היתר לקוחות לגופים פיננסים מובילים למתן שירותי מסחר מתקדמים.

קופות גמל בניהול אישי-IRA
המהפכה החלה, קופת גמל וקרן השתלמות בניהול אישי (IRA) מאפשרת לנו, מנהלי ההשקעות שלך, לנהל עבורך היום, מעבר לתיק ההשקעות גם את קופת הגמל וקרן ההשתלמות. בכך תוכל להביט ממעוף הציפור על מכלול ההשקעות שלך ולנהל אותם בצורה הטובה ביותר, תוך ייחוס ניירות הערך השונים לאפיקים המתאימים לך, על מנת שתוכל למקסם את רווחיך למקסימום האפשרי.
אנו בחברת ורדן שומרים על שקיפות מלאה באמצעות מתן גישה ללקוחותינו לעקוב אחר תיק ההשקעות שלהם בכל רגע נתון ומכל מקום בעולם, אם דרך האינטרנט ואם באמצעות דיוור ישיר, המגיע לבית הלקוח פעם בחודש.

אתר אינטרנט: www.vardan.co.il