מניות ואופציות מעוף

כשמדברים על מניות ואופציות מעוף, מדברים על שתי דרכים שונות. מה ההבדל בין מניה לבין אופציות מעוף? כשמדברים על שניהם יחד מדברים על כלים שלובים פיננסיים. כולם חולמים על הרווח הגדול כשמדברים על אופציה ומאידך כאשר מדברים על מניות מדברים על היכולת להחזיק נכס באמצעות נייר, לזה קוראים ניירות ערך. ההבדל בינם לבין אופציות מעוף, בא לידי ביטוי בתאריך התפוגה. אופציות נרכשות לזמן מוגבל בעל תאריך בעוד מניה תפקע באופן בלתי מוגבל מבחינת זמן. את האופציה תוכלו להמיר למניה.

על אופציות ועל מניה

מניות ואופציות מעוף קשורים בדרכים שונות לגמרי. כל אחד בא בדרכו לתת מענה בשוק ההון ובמסחר הרצוי. מנייה או אגרת חוב פועלים יחד בכל העולם, מניות ואופציות מעוף יככבו רק בבורסה התל אביבית על פי מדד 25 המשתייך ל25 חברות גדולות ומצליחות בשוק המסחרי ישראלי. היכולת של אופציות מעוף ושל מניות לחבור יחד, הינה היכולת לממש השקעה מגוונת. אופציות הינן הצלחה ביחס לבחירת מניות. כמו כן כשאתם בוחרים אופציות אתם יכולים לקבל כסף נזיל בכל רגע נתון בעוד מנייה תספק לכם כסף מתורגם לנייר. שוק ההון מחובר אם כן ל25 חברות הכי מצליחות בשוק הישראלי ומשם גם מגיע הסיכון הגדול והפחות מתון ביחס לחברות המציעות מסחר אחר מתון יותר. אם נדבר לצורך העניין על אופציות בינאריות, נדבר על הימור מתון ושם הלמידה תבוא לידי ביטוי כבסיסית ביחס ללמידת אופציות מורכבות יותר.

לסחור במעוף ללא סיכון

האם באמת יש יכולת לבצע מסחר באופציות מעוף ללא סיכון? כשמדברים על אופציות מעוף מדברים בעצם על מינוף גבוה ביחס לשאר. כבר נאמר כי מדובר במסחר הצמוד ל25 חברות העשירות ביותר הקיימות בשוק המסחר. כגודל ההצלחה כך גם גודל ההפסד ולכן חשוב לקחת בחשבון גם את הפרטים הללו. מסחר באמצעות מניות ומאידך מסחר באמצעות אופציות put  תספקנה לכם הגנה ובטחון ממעידה של השוק וירידה לא צפויה. האם ניתן להישמר מנפילות או תזמון בלתי צפוי? קריאה, לימוד על תנודות שוק ההון, תזמון וכל הקשור בכך, יקלו ויכוונו מסחר נכון בבוא הזמן, כשמדברים על שילוב של  כלים פיננסיים שונים, כגון מניות לצורך העניין המשתלבות יחד עם אופציות, מדברים בעצם על שילוב שעלול להיות מורכב עבור מישהו שלא חווה מעולם מסחר.

שנייה לפני הצלחת המסחר

אם חשקה נפשכם לסחור בשילוב כלים כגון מניות ואופציות גם יחד, ראוי כי תלמדו דבר אחד או שניים על מסחר נכון. ככל שהסיכון גדל וההימור אינו מתון דיה, יש צורך ללמוד את תזמון הפקיעה, את תנודות השוק ובעיקר את התנהלות המסחר באמצעות תוכנות דמה שיכולות לספק לכם תוצאות שנייה לפני רגע האמת. תוכנות הדמה מספקות לכם ניירות ערך, כספים וכל הנדרש לצרכי מסחר בשוק ההון.

התגובות סגורות