איטורו – eToro – יתרונות וחסרונות

רבים  מסוחרי המטח בארץ דובקים באופן טבעי בפלטפורמות מסחר בשפה העברית. ייתכן שהדבר נובע מהצורך שלנו להיצמד למוכר, ומתוך מחשבה ששירותי מסחר במט"ח הנתמכים על ידי ברוקרים דוברי עברית, הופכים את חוויות המסחר לבטוחה ביותר. בפועל יש לזכור, כי רוב  חברות המטח באינטרנט, גם אלה המצויות בבעלות ישראלים ונותנות שירותים בעברית, רשומות כחברות זרות במדינות כמו קפריסין, איי הבתולה ועוד. הצמדות למגוון מצומצם של פלטפורמות תומכות עברית, מונעת מאיתנו חשיפה לכלי מסחר מתקדמים ובונוסים שמנים שיש לכמה מן הפלטפורמות המובילות בעולם, שאינן תומכות בהכרח בשפה העברית.
פלטפורמת מסחר מט"ח שכזאת, אשר אינה תומכת בעברית, ובכל זאת אתם חייבים להכיר היא אי טורו.  אי טורו המצויה בבעלות ישראלית, היא כנראה שער הכניסה האולטימטיבי לעולם המט"ח. אי טורו, מביאה עימה גישה חדשה ומרעננת למסחר במט"ח, על ידי שימוש בגרפיקה ותכנות מתקדמים המציגות את זירת המט"ח באופן מאוד ויזואלי, שיוצר תחושה של מעין משחק וידאו. במקום גרפים מורכבים וכלים מסובכים אתם עומדים לצפות בזירות מירוץ והתגוששויות סומו של צמדי המטבע שבחרתם. המטרה של איטורו היא לפשט את עולם המסחר במטח ולהפוך אותו לזירה הנגישה לכל אחד מאיתנו, גם אם אנו חסרי ניסיון. עם זאת, גם שועלי הפורקס הותיקים ימצאו את הפלטפורמה מאוד אטרקטיבית. בונוסים שיכולים להגיע עד ל-1000 דולר עבור פתיחת חשבון אמת, מערך תמיכה יעיל הפעיל 24 שעות ביממה, כלי מסחר וניתוח מתקדמים, וגרפיקה מתקדמת ומהנה, הופכים את איטורו לאחד מחדרי המסחר המלהיבים והאטרקטיביים ביותר ברשת.
משתמשי איטורו יהנו מספרדים בגובה של שני פיפסים בלבד לכל צמדי המטבע, כמו גם ממסחר ללא עמלות. הסכום המינימלי לפתיחת חשבון אמת עומד על 50 דולר בלבד, כשניתן תמיד גם לסחור במצב דמו לצורך אימון והיכרות עם תוכנת המסחר והאפשרויות השונות באיטורו. המינוף באיטורו יכול להגיע עד לרמה של 1:400.
בין כלי המסחר השונים של אי טורו תמצאו מגוון מדריכי מסחר ומילוני מונחים, תוכנית אימון למסחר במט"ח הניתנת הן באמצעות הטלפון והן באמצעות חומר כתוב. בעלי חשבונות באי טורו נהנים מגישה למידע כלכלי עדכני, ניתוחי שוק מקצועיים, גרפים מקצועיים וכלים לניתוח טכני.
מסחר במט"ח מושתת על שפה אוניברסאלית. אם אתם בעלי שליטה בסיסית באנגלית, אין סיבה שלא תיהנו מהיתרונות שיש לפלטפורמות שאינן תומכות בעברית להציע לכם. הדבר נכון במיוחד באי טורו,  שמייצגת את המסחר באמצעים חזותיים מרהיבים, שברורים בכל שפה ולכל רמה של סוחר. הבונוסים השמנים, הכלים המתקדמים  וחווית המסחר הייחודית באיטורו, הופכות אותה לאחד החדרים האטרקטיביים ביותר ברשת  לסוחרי המטח המתחילם והמנוסים כאחד.

התגובות סגורות