מסחר בפורקס

המסחר בפורקס הוא המסחר הגדול, הנזיל והמבוקש ביותר בעולם. שוק ההון מאגד בתוכו כמה סוגי מסחר מאוד פופולאריים,  מעל כולם בולט שוק המסחר במט"ח הקרוי בעגה המקצועית Forgein Exchange, זהו מסחר אשר מידי יום מפגיש בין מיליוני סוחרים בעולם ומועברים בו לא פחות מכמה מיליארדי דולרים מידי יום . מסחר בפורקס פעיל 24 שעות חמישה ימים בשבוע.

כיצד סוחרים בפורקס

כללי המסחר כאן אינם מסובכים וזאת אחת היתרונות הגדולים של פורקס, כל שעליך לעשות הוא לקחת צמדי מטבעות עליהם החלטת לסחור, ניקח לדוגמה את הדולר מול השקל הישראלי, עליך לנסות ולחזות כי שווי הדולר מול השקל יהיה כך וכך ( יעלה או יירד ) במידה וצדקת בתחזיות שלך אתה למעשה יכול להרוויח את ההפרש בין הקנייה למכירה ולהיפך במידה ולא הצלחת לחזות זאת, אלו במילים פשוטות כיצד עובד תחום הפורקס , ע"י קניה במחיר זול ממחיר השוק ומכירה ברווח שאינו גדול במיוחד, תלוי בכמות הנקנית מראש, ניתן להפיק רווחים יפים .

טכנולוגית פורקס

כיום עם קידמת הטכנולוגיה והאינטרנט המהיר אשר נגיש למרבית האוכלוסיה בארץ, ניתן לסחור אונליין סביב השעון, ע"י כניסה אותה תקבל מהברוקר שלך אל הממשקים המיועדים למסחר תוכל לעשות כן בקלות ומכל מקום. שלא כמו בעבר, כאשר סוחרים היו נאלצים לעבור דרך הברוקר על מנת לבצע פעולות שכיום נראות פשוטות.

היכן כדאי לסחור בפורקס

קיימים סוגים שונים של ברוקרים בתחום מסחר בפורקס, בנקים, בתי השקעות או ברוקר פרטי, יש לקחת בחשבון כי ברוקרים כדומאת הבנקים גובים עמלות שונות ותתי עמלות על פעולות מסוימות במחסר ועל כן יש לעשות בדק שוק אצל איזה ברוקר הייתם מעדיפים לסחור, מומלץ ביותר בבתי ההשקעות ובזירות המסחר השונות, אצלם תלווה בצמוד למסחר ע"י ברוקר שינחה אותך ויעקוב אח פעולותיך והעמלות אותן תידרש לשלם אינם עולות על של הבנקים.

התגובות סגורות