מסחר באופציות

היסטוריית המסחר בחוזים עתידיים או כפי שהם מכונים כעת מסחר באופציות, מוכיחה לכולנו כי הייתה קיימת בעבר התנהגות של קניית חוזים עם זמן וסכומים מוגדרים וזאת על מנת להפיק רווחים או לשמור על סחורות מסוימים .

תחילת המסחר

המסחר באופציות התמסד ב 1973 בעיר שיקאגו שבמדינת אילינוי, ארה"ב ונקראה " בורסת האופציות של שיקאגו " ועם המיסוד ניתן היה לעגן את חוקי המסחר בחוק, עד עצם היום הזה נחשבת הבורסה בשיקאגו לגדולה ביותר בתחומה.

מסחר באופציות, קרי מסחר בחוזים עתידיים ובסחורות, הינו מסחר לא פשוט ומסובך מאוד, לא מדובר על מסחר בצמדי מטבעות, שהינו יותר קליל ופשוט להבנה, כאן מדובר על מסחר המיועד לספקולנטים ולסוחרים וותיקים ומנוסים מאוד, כאן שולטים הידע והניסיון ויכולת השליטה העצמית יותר מהכל, לסוחרים מתחילים או חסרי כל ידע בתחום אין כ"כ מה לעשות כאן, מלבד לשבת וללמוד ולהבין כיצד עובד כאן הכל

מסחר בחוזים עתידיים כהשקעה

מסחר בבאופציות אינו מסחר עם תוצאות מידייות וגריפת רווחים גבוהים, מכיוון שמדובר בקניית חוזים עתידיים, ישנם לא מעט משקיעים אשר רכשו חוזים ולאחר תקופה ממושכת גילו כי מכרו ללא רווח כלל .

מצד שני בהשקעה בחוזים מסוימים מספיקה תנודה קלה והשמקיעים / סוחרים יכולים להחזיר את השקעתם במהרה ואף לראות רווחים וזאת מבלי לסכן את השקעתם יתר על המידה .

אבל הכי בטוח עבור הסוחר החדש בתחום המסחר באופציות, הוא לקחת חשבון דמו בו לכסף שלך יש משמעות אמיתית אך בהפסדים אינך נדרש לשלם, אך שאר הפרמטרים הינם לגמרי אמיתיים מו סוחרים בשוק, כך תוכלו לבנות אסטרטגיה ולהבין כיצד ובאיזה סוג של חוזים עתידיים כדאי ללכת, מהי הנקודה בה כדאי כבר למכור ולהפיק רווחים או שמא לחכות כי השוק במגמת עלייה, על כל פנים חקירה , נבירה ולימוד שיטות היא הדרך היעילה לכניסה למסחר באופציות .

התגובות סגורות