החושן מסחר במט”ח והפורקס

החושן מסחר במט"ח והפורקסחברת החושן היא חברת מסחר במט”ח ובסחורות מהמתקדמות בשוק הפורקס והמניות הישראלי והעולמי, הוקמה במגמה להעניק לסוחר שירותי מסחר בסטנדרטים גבוהים ומתקדמים ללא גביית עמלות מלווה בהנהלה מקצועית ואמינות ללא רבב.
חברת החושן מייצגת בישראל את SmartTradeFX חברת בינלאומית למסחר בבורסה.
“החושן” שמה לדגל מסחר הוגן שקוף ובטוח לכל קהל לקוחותינו. לצד זאת, הגדלת קהילת הסוחרים בארץ מול סוחרים מעבר לים. “החושן” הציבה את הלקוח בראש סדר עדיפויותיה ומאפשרת לו להנות מתנאי נזילות ותמחור טובים ביותר בשוק, כל זאת תוך שימוש במערכות מידע טכנולוגיות חדשות, צוות מקצועי ואמין בכל שעה.
אנו שמים נר לרגלינו את הביטוי: “הלקוח קודם לכל” ומתייחסים אליו ביד רמה בכל אופן הפעילות שלנו. כל לקוח יוכל ליהנות מעמלות נמוכות וממרווחים נמוכים במטרה למנוע יתרות שליליות. אנו מציבים לנו מטרה לאפשר לך, הלקוח, לחסוך יותר כסף. אנו מתחייבים לסוחרים להרוויח כסף אמיתי ובאופן עקבי ככל האפשר, על ידי כלים משובחים ומערכות מעקב אישיות.
החזון שלנו הוא להעניק ללקוח את המערכות המובילות ביותר, המידע והפלטפורמות הנוחות לתפעול ולשימוש, ולקבל את התנאים והידע הטובים ביותר בכניסה אל עולם המסחר.
לאתר “החושן” יש את הכלים ושיתופי הפעולה עם גופים מובילים בעולם המסחר, הן במטבעות, הן בסחורות והן במדדים ובמניות. אנו נאפשר לך, הלקוח, להיות נשכר ככל האפשר תוך שמירה על סיכון מוגבל ומרווחים נוחים ונמוכים.
“החושן” רואה בלקוחותיה כשותפים ולכן תמיד תשמח לתת מענה לכל פנייה.
צוות התמיכה המקצועי של “החושן” נמצא כאן כדי לעזור. כל אחד יכול להצטרף לקהילה החמה של אתר “החושן” ולהנות ממסחר הוגן, שקוף ובטוח!
אנו כאן על מנת להוביל אתכם להצלחה ולהרוויח במשותף, בצורה הוגנת ונבונה.

אתר אינטרנט: www.hachoshen.co.il