אופציות בינאריות

אומרים על אופציה בינארית שהיא אופציה להרוויח. אופציות בינאריות הן אחד מכלי ההשקעה הפשוטים ביותר בשוק ההון. למעשה, גם מי שאין לו ידע נרחב, יכול, לאחר שיקבל הסבר על אופציות בינאריות, להתחיל ולהשקיע – ולנסות להרוויח כסף באמצעות הכלי הזה – וזאת בניגוד לכלים אחרים כמו השקעה במניות, איגרות חוב או פורקס.
ההשקעה באופציות בינאריות מיועדת לכל מי שמוכן ורוצה לנסות להרוויח סכומי כסף גדולים או קטנים, בהתאם לבחירתו, תוך זמן קצר, מבלי להשקיע זמן רב בלימוד נושאים טכניים מסובכים, קריאת דו"חות של חברות וכו'.
קניית אופציות בינאריות היא אחד מתחומי ההשקעות הפשוטים ביותר והנגישים ביותר. כל מי שמתעניין בשוק ההון ורוצה לנסות להרוויח כסף במהירות תוך זמן קצר ללא צורך בהשקעת זמן רב בלימוד מושגים מסובכים ובמחקר של חברות ומניות, יכול לנסות לעשות זאת בעזרת קניית אופציות בינאריות.
בישראל קיימים מספר אתרי אינטרנט שמתמחים בתחום אופציה בינארית. האתרים אלה מציעים מערכת ממשק קלה ופשוטה לשימוש שמאפשרת תוך דקות אחדות מרגע ההרשמה להתחיל לסחור.

מסחר באופציות בינאריות – איך זה עובד?

כאשר אתם נכנסים לאחד האתרים של מסחר באופציות בינאריות, לאחר שפתחתם חשבון והפקדתם בו סכום כסף ראשוני, אתם יכולים להתחיל לבצע קניית אופציות. בכל רגע נתון שבו תיכנסו לאתר תראו מבחר של נכסי בסיס כמו מניות של חברות גדולות מהעולם או מישראל, מדדים של בורסות מהעולם, וכמובן גם הבורסה התל אביבית, יחסים בין מטבעות, סחורות כמו נפט או זהב, ועוד.
לכל אחד מהנכסים הללו יש בכל רגע נתון שער שמשתנה ומועד שבו פוקעת האופציה שאותה ניתן לרכוש. לדוגמה, אם נכנסתם בשעה 12, תוכלו לראות את השער של מניית הפועלים באותו רגע ואת המועד שבו פוקעת האופציה. אם לדוגמה השער הוא 500 והאופציה פוקעת בעוד שעה, מה שאתם צריכים לעשות בתור משקיעים זה להחליט האם בזמן הפקיעה השער יהיה גבוה או נמוך יותר מ-500.

איך מרווחים באופציות בינאריות?

אתם צריכים להחליט אם לקנות אופציה שנקראת קוֹל במקרה שאתם חושבים שהשער יהיה יותר גבוה, או אופציה שנקראת פוּט אם אתם חושבים שהשער יהיה יותר נמוך. לאחר שהחלטתם איזה אופציה לקנות אתם מחליטים כמה כסף להשקיע וזכרו שניתן להשקיע גם כמה מאות שקלים בלבד, כך שלמרות שזהו מסחר בסיכון גבוה, אפשר גם לסכן סכומים נמוכים.
אחרי שמועד האופציה יפקע תגלו אם ניחשתם נכון. לפי דברי החברות, שיעור הרווח באתרים של מסחר באופציות בינאריות הוא בסביבות 70% בהתאם לתקנון. יש באתרים עוד מבחר אפשרויות של קניית אופציות בינאריות למשקיעים מתקדמים יותר כך שתוכלו לנסות סוגים שונים של השקעה. שיהיה לכם בהצלחה.

אתרים למסחר באופציות בינאריות

בישראל אפשר להשקיע באופציות בינאריות באמצעות מספר אתרים מיוחדים. באתרים אלה תמצאו הסבר על אופציות בינאריות שיעזור לכם להבין כיצד לבצע את ההשקעה.
אז איך זה עובד? פשוט מאוד – באתר תוכלו בכל רגע נתון לבצע השקעות בעשרות נכסי בסיס שונים כמו מניות, שערים של מדדים, מטבעות ועוד. לכל אחד מהנכסים הללו יש מועד פקיעה ושער רכישה אפשרי. כיצד בוחרים איך להשקיע? אתם צריכים להחליט אם השער בזמן הפקיעה יהיה גבוה או נמוך יותר מהשער בזמן הרכישה, ובהתאם להחליט אם לקנות אופציית CALL או אופציית PUT. אלו שתי האפשרויות היחידות. לאחר מכן עליכם להחליט איזה סכום אתם רוצים להשקיע, כשניתן בהחלט להתחיל גם מסכומים קטנים. כאשר האופציה תפקע תגלו אם הרווחתם, כאשר שיעור הרווח, נע בדרך כלל סביב 70 אחוזים. אם תשקיעו לא נכון, תישארו עם כ-15% מסכום ההשקעה המקורי שלכם.
בכל האתרים שיש להם אופציות בינאריות תמצאו עוד מספר כלי השקעה מתוחכמים יותר למשקיעים מתקדמים שיאפשרו לכם ליהנות מתהליך השקעה דינאמי, מלא אקשן והנאה. חשוב לזכור כמובן שמדובר בהשקעות בסיכון גבוה כך שניתן גם להפסיד את הכסף שאתם משקיעים וזהו אינו תחליף למסחר שמיועד לחיסכון לטווח ארוך.
לסיכום – ההשקעה באופציות בינאריות מיועדת למי שמחפש רווחים מהירים באופן השקעה קל ופשוט לביצוע.
שיהיה לכם בהצלחה!

התגובות סגורות