כניסה אל שוק הנדל"ן בארה"ב – כיצד עושים זאת נכון?

המטרה שלשמה אנו נכנסים לעולם של העסקים, היא שבסופו של דבר נוכל להפיק רווחים או תועלת מסוימת באותם נכסים. אך מהם הדרכים הטובות ביותר לזהות את אותם נכסים? האם ניתן לזהות נכס עם פוטנציאל עוד בטרם הרכישה? על השאלות האלה קשה לענות בתשובה חד משמעית – הרי אם היינו יכולים לבצע את הצעד הזה בצורה כל כך בטוחה, כולנו היינו מזהים את אותם נכסים והופכים להיות עשירים.

כאשר פונים אל נדל"ן או קניית נכסים באמריקה, הרווח או ההפסד של הנכס נראים בצורה ברורה הרבה יותר. ראשית הקנייה ההתחלתית לרוב תתבצע במחיר המתון והנוח ביותר, הרי בשורה התחתונה ההיצע גבוה מאוד וכך המחירים גם נוחים מאוד. אך בראש ובראשונה עליכם לבדוק בנכס בארצות הברית את האזור בו הוא נמצא, באמריקה ישנם המון אזורים בהם הנכסים זולים – עקב האזור בו הם נמצאים, ולכן חשוב מאוד שתבררו את הנושא הזה בטרם הרכישה של הנכס. המטרה היא לרכוש נכס באזור טוב על מנת שתוכלו למכור אותו ברווח בעתיד הקרוב או הרחוק.

בנוסף המחירים בארצות הברית עשויים להיות נוחים מאוד עקב חוסר המוטיבציה מצד האמריקאיים לרכוש נכסים בעת הזאת. בסופו של דבר הפחד הינו ממשבר או סדק כלכלי אשר עשוי להפיל לטמיון כל נכס אשר יירכש בעת הזאת – ולכן לרוב הביקוש מגיע מאנשים ממדינות באירופה או אסיה אשר מתעניינים בנכסים האמריקאיים.

עכשיו זאת התקופה המושלמת לרכוש נכס באמריקה – אין לכם מה לחשוש מהנושא הזה. הסיבה לכך נובעת ממספר סיבות: הראשונה היא שלאחר המשבר הכלכלי האחרון, בעלי נכסים רבים נאלצו לפנות להליך עיקול עקב חוסר יכולת לעמוד בהזרמת הכספים לנכס. נכסים אלה מוצעים במחירים זולים בהרבה מהמחיר הרגיל בשוק. סיבה נוספת היא שכלכלת ארצות הברית היא איתנה ועמידה – ולרוב משברים כלכלים עשויים לפגוע בה פחות מאשר במדינות אחרות, בטח לאחר המשבר האחרון שפגע בהם. סיבה שלישית ואחרונה היא שברוב המדינות בעולם הנכסים נמכרים תמיד באותו המחיר והביקוש קיים באופן תמידי, בארצות הברית מחיר הקנייה לרוב נמוך ומחיר המכירה לרוב גבוה – דבר המבטיח רווח בסוף התהליך. 

התגובות סגורות